Nintendo Switch Joy-Con Pair Neon Yellow

Joy-Con (Sol) ve Joy-Con (Sağ) birlikte bir Joy-Con kumandası seti oluşturur. Yeni ve farklı oynayış olanakları için ilave bir Joy-Con kumandası seti al!

Sağ Joy-Con Kumandası'nda amiibo fonksiyonlarını kullanabilmen için bir NFC temas noktası bulunur.

Bu set iki neon sarı Joy-Con Kumandası (Sol ve Sağ) ve iki siyah Nintendo Switch Joy-Con Kumanda Kayışı içerir. Çok amaçlı Joy-Con, oyuncuların keyifli vakit geçirebilmesi için pek çok şaşırtıcı yeni yol sunuyor. İki Joy-Con, her bir ele birer tane alınarak veya Joy-Con tutacağına bağlıyken tek bir oyun kumandası olarak kullanılabilir. Ayrıca avuç içi modunda kullanım için ana konsola bağlanabilir veya desteklenen oyunlarda iki oyunculu bir maceraya dalmak için bir başkasıyla paylaşılabilir. Her Joy-Con'un üzerinde bir dizi düğme vardır ve başlı başına bir oyun kumandası olarak kullanılabilir. Aynı şekilde üzerinde bulundurduğu ivmeölçer ve hareket sensörü sayesinde, sağa ve sola ayrı ayrı hareket kontrolü sağlar.
Bununla da bitmiyor! Joy-Con'u içi buz küpleriyle dolu bir bardak gibi düşün. HD rumble, Joy-Con'u hareket ettirip eğdiğinde içindeki tüm o buz küplerini hissetmeni sağlıyor. HD rumble öyle gerçekçi ki içinde kaç tane buz olduğunu, sanki bardak elindeymiş gibi söyleyebiliyorsun! Joy-Con'un HD rumble fonksiyonu, yalnızca görseller ve seslerle erişilmesi mümkün olmayan sürükleyici bir oyun deneyimi oluşturuyor.
Joy-Con'da (Sağ) bulunan IR Motion Camera, kameranın yakaladığı nesnelerin şeklini, hareketlerini ve mesafesini algılayabiliyor. Örneğin oyuncu eliyle taş, kâğıt veya makas yaptığında, bu hareketleri fark edebiliyor. Bu özellik sayesinde oynanış olanakları da sonsuzluğa doğru uzanıyor!
Ayrıca Nintendo Switch'inde amiibo'nu da kullanabilirsin! Sağ Joy-Con Kumandası veya Nintendo Switch Pro Oyun Kumandası üzerindeki NFC temas noktasına dokundurarak amiibo'nu etkinleştirebilirsin.
Bluetooth kablosuz bağlantısı kullanılarak tek bir konsola aynı anda en fazla sekiz kumanda bağlanabilir. Bu oyun kumandaları Joy-Con kumandası ve Nintendo Switch Pro Oyun Kumandası (ayrıca satılır) gibi farklı oyun kumandaları olabilir.
Joy-Con kumandaları tek sefer şarj edilerek 20 saate kadar dayanabilir. Joy-Con kumandasını tekrar şarj etmek istediğinde konsola bir kez daha bağlayabilir veya Nintendo Switch Tutacağı'na bağlayarak şarj edebilirsin.